Bird-x Peller Pro Sonik Kuş Kovucu 25.000 m2

Bird-x Peller Pro Sonik Kuş Kovucu 25.000 m2
Bird-x Peller Pro Sonik Kuş Kovucu 25.000 m2
Görsel 1
Görsel 2
Haber Ver

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Her tür kuşu uzaklaştırır.Fabrika yada araziler için ideal bir kuş kovucudur.
4.900,00 TL
KDV Dahil 4.609,00 TL
Cihaz insan kulağının duyduğu sonik ses üretir,zihaz içerisine yüklenmiş çeşitli yırtıcı kuş ve acı çeken kuş sesleri etraftaki kuşlara korku verir ve etrafta diğer kuşların barınmasına yuvalanmasına ve çoğalmasına izin vermez.
1.930,90 TL
KDV Dahil 1.800,00 TL
Cihaz insan kulağının duyduğu sonik ses üretir,zihaz içerisine yüklenmiş çeşitli yırtıcı kuş ve acı çeken kuş sesleri etraftaki kuşlara korku verir ve etrafta diğer kuşların barınmasına yuvalanmasına ve çoğalmasına izin vermez.
1.930,90 TL
KDV Dahil 1.800,00 TL
 

Süper Bird-X Peller Pro Sonik Kuş Kovucu 25.000m2

AMERİKADAN İTHAL


ORJİNAL

Bird-x / Chicago,ILKuş sorununun en etkili çözümü,1964 yılından bugüne kuş kovucular konusunda dünyanın en tecrübeli Amerikan Bird-x firmasından ithal ettik.Kuşlara zarar vermeden en insancıl yöntemlerle kurtulabilirsiniz.

Cihaz insan kulağının duyduğu sonik ses üretir,cihaz içerisinde yüklenmiş çeşitli yırtıcı kuş ve acı çeken kuş sesleri etraftaki kuşlara korku verir ve etrafta diğer kuşların barınmasına yuvalanmasına ve çoğalmasına izin vermez.Araştırmalar kuşların daha çok sonik seslerden etkilendiğini ortaya koymuştur.


HANGİ KUŞ TÜRLERİNDE ETKİLİDİR?

Güvercin, karga, martı, serçe, sığırcık, karabatak, kırlangıç gibi kuş türlerini çevrenizden uzaklaştırabilirsiniz.


KULLANILACAK ALANLAR

Kapalı alanlar-yarı kapalı alanlar-altyapı ve ulaşım tesisleri-üretim tesisleri-depolar-rıhtım-parklar-çatılar-camiler-çiftlikler-ev-bahçe-tarımsal alanlar vb. birçok yerde güvenle kullanabilirsiniz.

MONTAJ

 Cihaz 1 adet ana ünite 4 adet hoparlörden oluşur. Dayanıklı kasa bütün  yıl çalışacak şekilde tasarlanmıştır yaz-kış dışarıda kalabilir sadeece direk yağmır ve kar suyu altında bırakılmamalıdır.

SES KALİTESİ

Doğal sesler ve alarm sesleri yüksek kalitede dijital olarak yüklenmiştir. Ses kalitesi son dere net ve yüksektir seviyededir.

SES ÇEŞİTLİLİĞİ

Cihaz üzerinde 8 çeşit programlama düğmesi vardır bu düğmeler yardım ve kovmak istediğiniz kuş veya kuş türlerini ayarlayabilirsiniz.

PROGRAMLAMA

 Cihaz üzerinde 6 adet programlama düğmesi vardır. 1 ve 2 nolu düğmeler uzatma düğmeleridir. Uzatma düğmelerini 17 saniye ile 30 dakika aralığındaki sürelerde ses verecek şekilde ayarlayabilirsiniz. 3 ve 4 nolu düğmeler zamanlama düğmeleridir bu düğmeler kullanıldığında cihaz istediğinize göre gece gündüz 24 saat çalışacak şekilde ayarlanır bu özelliğin düzgün şekilde çalışması için cihaz ön yüzündek, fotoseli temiz tutmanız gerekmektedir. 5 nolu düğme random düğmesidir. Random düğmesi ON konumunda olursa cihazdaki kayıtlı sesler ve uzatma süreleri rastgele çalacaktır. 6 nolu düğme hoparlör ayarı yapar dilerseniz hoparlörden tek tek dilerseniz 4 hoparlörden aynı anda ses alabilirsiniz..

TEKNİK ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ: SONİK SİSTEM
ETKİ ALANI: 10.000-25.000 m2
BAĞIŞIKLIK: BAĞIŞIKLIĞA KARŞI FREKANS TARAYICILIDIR.
NİTELİK: ZEHİR VEYA İLAÇ İÇERMEZ
ÇALIŞMA KONUMU: GECE-GÜNDÜZ 24 SAAT AKTİF KONUMDA ÇALIŞIR
YAN ETKİSİ: HEDEF DIŞINDA BİR CANLIYA ZARARI YOKTUR
FREKANS ARALIĞI: 3 khz 5 khz
SES ŞİDDETİ: 105-110 DB (İNSAN KULAĞINI RAHATSIZ ETMEZ DÜZEYDEDİR)
EMİSYON AÇISI: 260 DERECE
ÜRÜN KASASI: ABS PLASTİK
ÇALIŞMA ÖMRÜ: 10 YIL

EK HOPARLÖR VE DESTEKLEYİCİ ÜRÜNLER
Sonic ses basıncı ve kalitesi son derece yüksektir. Cihaz dahilinde 4 adet hoparlör bulunmaktadır. Hoparlörler arkasında bulunan yedek hoparlör çıkışları mevcuttur.İstenirse 4 hoparlör daha satın alınıp hoparlör sayısı 8'e etki alanı da 20.000-50.000 m2 civarına yükseltilebilir.

Ayrıca kuş kovucu jel, balon ve şerit gibi ürünlerle cihaz etrafına destekleyici uygulamalar yapıldığı taktirde, elde edilecek verim daha yüksek ve daha kısa zamanda oluşacaktır.

Yedek hoparlör satın almak için bizden fiyat alınız.
Diğer Özellikler
Stok KoduSBXP-PRO
MarkaBird-x
Stok DurumuGeçici olarak temin edilememektedir.Bilgi için bizi arayın
Garanti (Yıl)2

İncelediğin Ürünü Satın Alanlar; Ayrıca Bu Ürünleri de İnceledi

Kovucudeposu.com içinde yer alan metinler, fotoğraflar, veritabanı ve diğer içeriklerin telif hakları İpon Tekstil Dış Tic.Ltd.Şti firmasına aittir. 
Hiç bir şekilde basılı, elektronik ve ticari bir ortamda kullanılamaz çoğaltılamaz. 
Fikir ve sanat eserleri kanunu ve Türk ceza kanunu uyarınca koruma altındadır.

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.