Difekod Mum Blok 20 Kg. Fare Yemi

Fiyat:
889,72 TL
Havale / EFT:
845,23 TL
84,49 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

Bileşimi
Difenacoum
Bitrex
 
Kullanım Alanı
Difekod Mum Blokları kapalı alanlarda; yuva delikleri kenarlarına ve içlerine, duvar köselerine, fare ve sıçanların gezindiği veya beslendiği alanlara yerleştirilir.Evlerde, Restoranlarda, Fabrikalarda, Depolarda, Bodrum katlarında, Apartman içlerinde kullanımı uygundur.
 
Genel Özellikler
Fare ve sıçanlarda test edilenlerde %99 oranında bu yemi tek bir defa yedikten sonra ölürler, böylece topluluğa bir uyarıda bulunmazlar. Öldükten sonra bir mumyalaşma başlar. Bu olay kokuyu azaltır.  İçinde insanlar ve evcil hayvanlar için itici bir madde bulunur. Fare izlerinin görüldüğü yerlere 2-4 metre aralıklarla yemleri koyunuz. Sıçan izlerinin görüldüğü yerlere 5-15 metre aralıklarla yemleri koyunuz. Yemler oyuklara, duvar diplerindeki kemirgen yollarına, sığınıkları ile gıda kaynakları arasına yerleştirilmelidir. Yemleri tamamen yenmeden önce yenileyin. Yeni gelenleri kontrol etmek ve engellemek için bir doz yem bırakın. Bozulmaya başladığında hemen yemi değiştirin.

Diğer Özellikler
Stok KoduK115-DMB20
MarkaVebi
Stok DurumuVar

Kovucudeposu.com içinde yer alan metinler, fotoğraflar, veritabanı ve diğer içeriklerin telif hakları İpon Tekstil Dış Tic.Ltd.Şti firmasına aittir. 
Hiç bir şekilde basılı, elektronik ve ticari bir ortamda kullanılamaz çoğaltılamaz. 
Fikir ve sanat eserleri kanunu ve Türk ceza kanunu uyarınca koruma altındadır.

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.