FABSON SNC 500 FARE, YILAN VE HAŞERE KOVUCU 500 m2

Haber Ver

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

TÜRK MALI KALİTE BELGELİ 5 YIL GARANTİLİ
6.500,00 TL
KDV Dahil 3.499,00 TL
%46,2
Fare ve Haşere kovucu, fare savar.Elektrik ile çalışan, sadece hedef canlıların duyabileceği ultrasonik ses çıkararak çevrenizden uzaklaşmalarını sağlamaktadır.Kapalı 420 metre kare alanda etkilidir.
KDV Dahil 260,58 TL
Sonik ve Ultrasonik olarak çalışabilen fare haşere kovucu 1700m3 Etkili
KDV Dahil 310,34 TL

FABSON SNC 500 FARE VE HAŞERE KOVUCU

TEKNİK BİLGİLER

Besleme gerilimi    : 180 - 250 VAC 50 - 60 HZ
Güç                      : 3 V A
Çalışma frekansı   : 19 Khz - 50 Khz (Gezer frekansa sahiptir.)
En                        : 26 cm
Boy                      : 13 cm
Ağırlık                  : 2850 gr.
Etkili olduğu alan   : 500 m2

   Fare, böcek, yılan, akrep, örümcek, sansar, hamam böceği, güve, ağaç kurtları vb. gibi haşerelerin ev, işyeri, otel, banka, lokanta, depo, kiler, hastane, fırın, gıda imalathaneleri gibi kapalı alanlarda, çiftlik, bahçe gibi açık alanlarda kullanıldığında belirtilen bu hayvanların bulunması söz konusu değildir.

   Ürün %100 yerli TÜRK MALI olup ; CE, TSE-HYB, TAEK, ISO gibi kalite ve standart belgelerine sahiptir. 5 yıl üretici garantisi altındadır.

  Diğer tüm canlılarda olduğu gibi fare ve haşere için de işitme duygusu hayatlarını devam ettirebilmek için yaşamsal bir öneme sahiptir. Fare ve haşereler sesleri hissederler ve onlara tepki verirler. Yapılan deneylerde farelerin ve haşerelerin insanların insanın duymadığı yüksek frekanstaki sesleri hissettiği, bunlara karşı reaksiyon verdiği kanıtlanmıştır. Fabson zehir değildir. Öldürmez. Elektronik fare ve haşere kovucu insan kulağının duymadığı frekanslarda sesler üreterek, tamamen fare ve haşerelere gürültülü bir ortam yaratır. Fare ve haşerelerin dışarıdan içeriye girmesini yasaklar, içeride bulunan fare ve haşerelerin ise üremesini durdurur ve kovar. Fabson elektronik haşere kovucunun yarattığı HIGSONIC - ULTRASONIC frekans yayını ile fare, hamamböceği,kalorifer böceği, örümcek, akrep, kene, karınca, kakalak, yılan, köstebek, bit, pire, kertenkele, arı, zehirliböcekler vb. yürüyen kemiren, sürünen ve kan emen haşere türlerinde yüzde yüz ve yıllarca (asgari  20 yıldır.) kalıcı etkisi ile sürekli temiz tutan tek yöntemdir. Kapı ve pencereleriniz açık olsa dahi, Fabson kullanılan mekanlarda, fare ve haşere girişlerini tamamen yasaklar.
Diğer Özellikler
Stok KoduSNC-500
MarkaFabson
Stok DurumuGeçici olarak temin edilememektedir.Bilgi için bizi arayın
Garanti (Yıl)5

Kovucudeposu.com içinde yer alan metinler, fotoğraflar, veritabanı ve diğer içeriklerin telif hakları İpon Tekstil Dış Tic.Ltd.Şti firmasına aittir. 
Hiç bir şekilde basılı, elektronik ve ticari bir ortamda kullanılamaz çoğaltılamaz. 
Fikir ve sanat eserleri kanunu ve Türk ceza kanunu uyarınca koruma altındadır.

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.