Kedi Köpek Kovucu Jel GetOff 400gr

Kedi Köpek Kovucu Jel (400 Gr)

Vapet Get Off My Garden Jel benzeri kristalleri her türlü hava koşulunda etkilidir ,dış mekanda kullanıma uygundur.
 

Kedi ve köpekleri güçlü kokusuyla uzaklaştırır ,yayılan kokular insanlar tarafından hissedilmez. Betonda ,çimenler üzerinde, bahçede ,cam önünde ve saksılarda güvenle kullanılabilir.

KULLANIM ŞEKLİ

Folyo mühür birkaç yerinden delinir ve kristaller istenilen bölgeye serpilir. Bahçede uygulandığında iyi sonuç alabilmek için toprak havalandırılır. Genellikle yeni kazılmış bahçelerde ve diğer yerlerde tek uygulama yeterli olurken ,kirletilmiş bölgelerde 2-3 gün ara ile birkaç uygulama gerekebilir.

400 Gr Ambalaj 40 m2 alan için yeterlidir.

 

UYARI

Yumuşak saplı bitki ve yapraklara temasından kaçınınız. Gıda sularının kirleneceği bölgelerde kullanmayınız. Çocuklardan uzak tutunuz, göletlerde balık havuzu yakınlarında ve yenilebilir tarım üretim alanlarında kullanmayınız .Kullanacağınız kumaş türü yüzeylerde görünmeyen yerinde ürünü deneyip yüzeye zarar vermediğinden emin olduktan sonra kullanınız . Uygulama sonrası ellerinizi bol sabunlu su ile yıkayınız Gözle teması durumunda bol ılık su ile yıkayınız.

Diğer Özellikler
Stok KoduK102-233
MarkaGetoff
Stok DurumuGeçici olarak temin edilememektedir.Bilgi için bizi arayın
K102-233

Kovucudeposu.com içinde yer alan metinler, fotoğraflar, veritabanı ve diğer içeriklerin telif hakları İpon Tekstil Dış Tic.Ltd.Şti firmasına aittir. 
Hiç bir şekilde basılı, elektronik ve ticari bir ortamda kullanılamaz çoğaltılamaz. 
Fikir ve sanat eserleri kanunu ve Türk ceza kanunu uyarınca koruma altındadır.

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.