Pest Ultimate Fare Haşere Kovucu 450m2

Pest Ultimate Fare Haşere Kovucu 450m2
Pest Ultimate Fare Haşere Kovucu 450m2
Pest Ultimate Fare Haşere Kovucu 450m2
Pest Ultimate Fare Haşere Kovucu 450m2
Pest Ultimate Fare Haşere Kovucu 450m2
Pest Ultimate Fare Haşere Kovucu 450m2
Pest Ultimate Fare Haşere Kovucu 450m2
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Görsel 6
Görsel 7
Haber Ver

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Fare ve Haşere kovucu, fare savar.Elektrik ile çalışan, sadece hedef canlıların duyabileceği ultrasonik ses çıkararak çevrenizden uzaklaşmalarını sağlamaktadır.Kapalı 420 metre kare alanda etkilidir.
KDV Dahil 231,08 TL
Sonik ve Ultrasonik olarak çalışabilen fare haşere kovucu 1700m3 Etkili
KDV Dahil 310,00 TL
Fare Haşere kovucu ( 468 m2 ) Ultrasonic Fare Haşere Kovucu Attack Wave
KDV Dahil 205,32 TL

Good Life Pest Repeller Ultimate® AT 

Oldukça güçlü bir pest kontrol cihazı olan Ultimate AT son derece güçlü iyon salınımı ve yüksek ultrasonik ses yayımı ile okullarda, gıda depo ve dağıtıcılarında, havalimanlarında, evlerde, IT departmanları ve server/bilişim altyapısı desteği veren kapalı ofisler ve standart ofislerde kullanılmaktadır. Son derece kompakt olması ve 3 ayrı teknolojiyi beraberinde ihtiva etmesi en büyük avantajlarından biridir. 

Cihaz içine yerleştirilmiş Electro-Vibrawave® teknoloji ünitesi duvar çatlakları ve duvar oyukları içine yerleşmiş haşereleri rahatsız edip anında uzaklaştırmaktadır. Cihaz içinde ayrıca diğer hiçbir pest control cihazı içinde olmayan yüksek basınçlı ultrasonik ses yayıcılar vardır. Bu ultrasonik sesler duvarlara çarptıkça tüm alanı kaplar ve haşereler için yaşam alanına izin vermezler. Cihaz içindeki 3. ve devrim niteliğindeki teknoloji ise Ultra-Ionic? teknoloji olup, bu da haşerelere karşı son derece etkilidir. 

Diğer pest control cihazları aileniz ve çalışma arkadaşlarınız için zararlı toksinleri çevreye yayarken, söz konusu cihaz tamamen çevredostudur. 

Good Life Pest Repeller Ultimate® AT şunları sunar: 

1. Yüksek basınçlı yüksek ultrasonik frekanslar: Ultrasonik yayılım alanı 450 m2 ye kadar çıkabilen cihazın insanlar üzerinde hiçbir zararlı etkisi yoktur ve sesler duyum eşiği altındadır. Ancak, söz konusu frekanslar, kemirgenler ve böcekler için inanılmaz rahatsız edicidir. 

2. İkinci nesil Electro-Vibrawave®: Yuvalarında konuçlanmış olan veya yarık, kırık veya çürük içlerine saklanmış haşerelere karşı savaşta elektromanyetik dalgaların etkisi çok fazla ve kritiktir. 

3. Ultra-Iyonik? Pest Control Teknolojisi: Ultimate® AT seri bir şekilde negatif iyonları haşereler üzerine hava vasıtası ile salar ve haşerelerde bir panik havası oluşturur. Aynı negatif iyonların aynı zamanda havadaki/atmosferdeki bakteri ve toz akarlarını çekme yetisi vardır. Bu şekilde hem haşerelerden kurtulunmuş, hem de daha temiz bir hava solunmuş olacaktır. 

4. Parlak mavi LED ışığı: Cihaz üzerinde gece lambası/yer göstergeci olarak da kullanılabilecek olan, evlerdeki, holleri, depoların yürüme yollarını, karanlık köşeleri aydınlatıcı bir de mavi LED ışık mevcuttur. Devamlı açık veya kapalı bırakılabilir. Aynı zamanda içindeki sensörle kişileri gördüğünde de etrafı aydınlatması sağlanabilir. 

Teknik özellikler 

Ses alanı (kapalı bölümü 2 adet veya daha az): 450 m2 

Boyutları: 12 cm. x 7cm. x 4 cm. 

Güç kaynağı: AC 60hz 

Güç tüketimi: 0.8 watt/saat 

Ultrasonik dalga periodları: 1 sec.~ 4 sec. on, 0.5 sec.~ 2 sec. off 

Manyetik dalga periodları: 0.5 sec ~ 2 sec. on, 1 sec. ~ 4 sec. off 

SIKÇA SORULAN SORULAR: 

Bir cihaz ne kadarlık bir alanda etkilidir?  Bölünmemiş 450 m2 lik bir alan 

Ultimate® AT 450 m2 lik bir alanı kapsama alanı içine alabiliyor ise, neden bazen daha fazla cihaza ihtiyaç olabiliyor? Söz konusu alan bölünmemiş bir kapalı alan ise 1 ünite yeterlidir. Aksi taktirde, bölünmüş her bölüm için ayrı bir cihaz alımı maksimum verimi sağlayacaktır. 

 

Ultimate® AT? yi diğer benzer ürünler ile karşılaştırdığımızda ne gibi farklar göze çarpıyor ? Kimyasal solusyon, kapan, sprey gibi primitiv yöntemler kullanılmamaktadır. Tüm ürünler Körfez savaşı sırasında ABD ordusu tarafından da (elbette eski versiyonları) kullanılmış ve tedariği yine Goodlife Company kurucuları tarafından yapılmıştır. Söz konusu cihazlar market zincirlerinde veya çeşitli kiosklarda satılmaz. Sektördeki diğer cihaz hoparlörleri kalın kartonlardan imal edilmiştir. Bu sebeple de etkileri en fazla birkaç ay sürer. The Ultimate® AT hoparlörleri seramik V dönüştürücüler vasıtası ile çalışmakta ve hoparlör gövdesi prob kristali ile seramikten oluşmaktadır. Diğer pest control ünitelerinde tek sesli (en fazla) modeller mevcuttur ve bu bir süre sonra haşerelerde bağışıklık oluşturur. 

Evcil hayvanlara zararı var mıdır? Kedi/Köpekler çok çok nadir de olsa algılayabilirler ancak bu onların yaşam alanlarında bir konfor eksikliği yaratmaz. Kuşların olduğu alanlarda cihazları kullanmamanızı öneririz. Asabiyet yaratabilmektedir. Kemirgenler (hamster, tavşan, kobay fareleri) için uygun değildir. Son derece zarar verici olabilir. Zira, cihazın yapım amaçlarından biri de kemirgen sınıfını uzaklaştırmaktır. 

Ultimate® AT çocuklar ve hamileler için sakıncalı mıdır? Kesinlikle değildir. 

Ultimate® AT medikal cihazlar, işitme cihazları gibi yardımcı aparatların yanında kullanılabilir mi? Kullanılabilir. Hatta stereo sistemler, TV ve PC lerin hemen yanında da kullanılabilir. Hiçbir problem çıkmayacaktır. 

Ünite üzerinde yanan 3 farklı renk ışığın anlamları nelerdir? Kırmızı ışık Electro-Vibrawave teknolojisini temsil eder ve titreşim gönderir. Yeşil ışık ULTRASONİK ses verildiğinde yanacaktır. Kırmızı ve yeşil ışıklar aralıklı ve belli bir sırayı takip ederek yanacaklardır. Ultrasonik ve Electro-Vibrawave teknolojilerinin birarada kullanılmalarının ve sıra ile yanıp sönmelerinin sebebi haşerenin cihaza karşı bağışıklık kazanmasının önlenmesidir. Sarı ışık İYONİK özelliği temsil eder. Cihaz sürekli olarak negatif iyonlar yayacağı için söz konusu ışık devamlı yanık kalacaktır. 

Ultimate® AT? nin ömrü ortalama ne kadardır (hergün aktif olarak ne kadar zaman kullanılabilir)? Ortalama 5 yıldır. 

Ne kadar zamanda sonuç alınır? Birçok kullanıcı 2-3 gün dese bile; firma olarak önerimiz 14 gün sonunda değerlendirmeyi yapmanızdır. 

Ultimate® AT canlıları öldürür mü? Kesinlikle öldürmez. Haşereler ve diğer canlılar o bölgeyi terk eder. Öldürdüğü tek organizma ?akarlar? dır. 

Ultimate® AT' yi nerelerde kullanabilirim? Tüm kapalı alanlara uygun bir biçimde tasarlanmıştır. Çıkan ultrasonik ses dalgaları evinizin, ofisinizin veya deponuzun duvarlarına çarparak tüm alanı kapsar ve o alanı kontrol altına alır. Cihazın yerden ne kadar yukarıda durduğu etkisi üzerinde önemli bir etken değildir. Ancak, en iyi sonuçları alabilmek için yerden 50 cm. yi geçmeyecek şekilde prize takılması, geniş mobilya veya eşyaların (kütüphane, buzdolabı, ocak, bulaşık makinesi vb..) arkasında kalacak şekilde yerleştirilmemesi gerekmektedir. Zira, ses dalgası çıkış yerlerinin bloke olmaması gerekmektedir. Birçok haşere özellikle mutfak (beslenme ve yumurtlama ihtiyaçları) ve banyolar (su ve üreme ihtiyaçları) çevresinde bulunurlar. Bu bölgelerde mutlak suretle cihaz bulundurulmalıdır. Özellikle tatile çıkacak herkese öneriyoruz.

Ultimate® AT sineklere, arılara, sivrisineklere ve diğer uçan böceklere karşı etkili midir? Uçan canlılara karşı en etkili cihaz (özellikle dış alanda yaşadıkları varsayıldığında) The Guardian dır.

 

 Sebebi The Guardian 'ın sürekli olarak kesintisiz yoğun ultra ses vermesidir. 

Ultimate AT de ise bilindiği üzere aralıklı olarak 3 dalga ses vermekte ve ultrasonik ses verme işlemi durduğu birkaç saniye içinde özellikle uçan canlıların içeri giriş-çıkış yapabileceği düşünülmelidir. Daha önce de belirtildiği üzere ev temelinde, duvarlarında, ahşap aralarında ve soğuk/karanlık/nemli bölgelerde yer etmiş diğer tüm ev haşerelerine etkisi %100 dür. Bunlar adına ilk akla gelen örnekler :Akrep, fare, hamam böceği, örümcek, karafatma, büyük karıncalardır. 

Ultimate® AT repel yatak ve oturma odalarında yaşayan akar ve yakarcalara karşı da etkili midir? Kesinlikle etkilidir. Özellikle her bir yatak odası için ayrı bir cihaz kullanılması önerilmektedir. 

Ultimate® AT nin herhangi bir montaj veya tamire ihtiyacı var mıdır? Kesinlikle yoktur. %100 kullanıma hazır olarak gelmektedir. 

Ultimate® AT elektrik tüketimi nedir? The Pest Repeller Ultimate® AT saatte sadece 0.8 watt elektrik harcar. 

 

Önemli notlar: 

Fiyata KDV dahildir. 

Sektörde bulunan diğer ürünlerden son derece farklı olup, sertifikalı ve belgelidir. 

ABD den ithal edilmiştir.
Üretim yeri Çin'dir.

Diğer Özellikler
Stok KoduK117-6358
MarkaGood Life
Stok DurumuGeçici olarak temin edilememektedir.Bilgi için bizi arayın
Garanti (Yıl)2

Kovucudeposu.com içinde yer alan metinler, fotoğraflar, veritabanı ve diğer içeriklerin telif hakları İpon Tekstil Dış Tic.Ltd.Şti firmasına aittir. 
Hiç bir şekilde basılı, elektronik ve ticari bir ortamda kullanılamaz çoğaltılamaz. 
Fikir ve sanat eserleri kanunu ve Türk ceza kanunu uyarınca koruma altındadır.

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.