Repel Elektronik Kedi Köpek Hayvan Kovucu Cihaz RH 1500 M²

Repel Elektronik Kedi Köpek Hayvan Kovucu Cihaz RH 1500 M²
Repel Elektronik Kedi Köpek Hayvan Kovucu Cihaz RH 1500 M²
Repel Elektronik Kedi Köpek Hayvan Kovucu Cihaz RH 1500 M²
Repel Elektronik Kedi Köpek Hayvan Kovucu Cihaz RH 1500 M²
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Haber Ver

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Dazer 2 Köpek Kovucu - Kedi Kovucu
KDV Dahil 299,00 TL
Kedi Köpek Hayvan Kovucu 
1500 m2 Etkili
Repel RH 1500
 
Repel kedi köpek hayvan kovucu 1500 m2 bir alanı etkileyecek şekilde tasarlanmış son derece başarılı bir cihazdır. Sesi ortama 260 Derece emisyon açısı ile dağıtacak etkili tasarımı ve hedef canlıların bağışıklık kazanmaması için sürekli değişen darbeli ultrasonik ses teknolojisi ile benzer cihazlardan çok farklıdır. Cihaz özellikle dış mekan için uygundur her türlü hava koşullarında kullanılabilir.
 
Kurulum ve Kullanım :
Cihaz paketinde 1 adet ana makine 1 adet adaptör bulunmaktadır, cihazı paketinden çıkardıktan sonra arka kapağını açıp power input kısmına adaptörü takıp elektriğe bağlayınız .Enerji geldikten sonra paneldeki Frequency Setting ayar düğmesinden sorun teşkil eden canlıya göre seçiminizi yapınız. Ayar yaptıktan sonra panelin sağ tarafından bulunan anahtarıda Frequency Setting konumuna getirin .Eğer canlı ile ilgili seçim yapmıyor genel koruma yapmak istiyorsanız anahtarı Fixed Frequency  konumuna getirmeniz gerekir.
 
 
Frequency Setting : Seçilen frekans 17 Khz -26 Khz (+/- 1 Khz) bağışlık yapmayan değişken frekans tarar . Seçilen frekans belirli zaman aralığında aktif ve pasif olarak çalışır. Bu kademede cihazın ön kısmında bulunan sarı renkli hareketli frekans led'i yanıp sönerek Frekans çıkış zaman aralıklarını gösterir.
 
 
Fixed Frequency : Seçilen frekans 19 Khz sese cihazı sabitler ve belirli zaman aralıklarında aktif pasif olarak çalışır. Bu kademede cihazın ön kısmındaki yeşil renkli led sürekli aktif olarak yanarak anahtar konum bilgisi verir. aynı zamanda sarı renkli frekans hareket led'i yanıp sönerek frekans çıkış zaman aralıklarını gösterir.
Repel RH-1500 Kedi köpek genel hayvan kovucu birçok canlı ile ilgili koruma yapabilecek şekilde üretilmiş benzerlerine göre en son yenilikler dikkate alınarak üretilmiş üründür .
Etkili olduğu canlılar : Kedi, Köpek, Ayı, Domuz, Tavşan, Sincap, Tilki, Porsuk, Tilki, Yarasa, Fare
Kullanım Alanları : Bahçe Teras  vb geniş açık alanlarınızda kullanabilirsiniz .Eğer bahçe ve açık alanlarınızda kedi köpek istemiyorsanız ,arıcılık yapıyorsanız ve ayı ile ilgili sorununuz varsa yerleşim alanları dışındaysanız ve etraflarda domuzlar varsa kemirgenlerden rahatsızsanız. şiddetle tavsiye ederiz Repel RH 1500 Genel hayvan kovucu cihazı kullanabilirsiniz.
 
 
Genel Özellikleri;
1- Elektrikle çalışan cihaz Genel hayvan kovmada kullanılır .
2- Mikroişlemci, taşıyıcı dalgalı darbe devresi ve taşıyı frekanslı darbe devresi ile kontrol edilir Yüksek frekans darbeli akustik dalgalar ve elektromanyetik darbeli dalgalar yayarak haşerelerin sinirlerini uyararak kolaylıkla uzaklaştırır.
3-Herhangi bir koku, tablet, likit ve zehir içermez. İnsan için yan etkisi bulunmaz ve reaksiyona sebep olmaz.
4-Kesintisiz çalıştığında uzun süre kullanılabilir.
5-Bağışıklığa karşı frekans tarayıcılıdır. Cihazın ürettiği yüksek yoğunluktaki ses dalgalarının insana, evcil hayvanlara ve elektronik eşyalara herhangi bir zararı yoktur. Ürün sadece hedef canlı üzerinde ekilidir.
Not : Hedef canlıya asla zarar vermez sadece alana girmesini engeller ve uzaklaştırır son derece insancıl bir uzaklaştırma yöntemi için kullanılır.
 
  
TEKNİK ÖZELLİKLER
 
Teknoloji : Ultrasonik Ses Sistemi
Etki alanı : 1500 m2
Bağışıklık : Bağışıklığa karşı frekans tarar, alışkanlık yapmaz.
Çalışma konumu : 24 saat kesintisiz çalışır.
Nitelik : Zehir, losyon, likit içermez. 
Yan etkisi : Hedef canlıyı etkiler .İnsana ve evcil hayvanları etkilemez.
Frekans aralığı : 17-26 KHz
Emisyon açısı :260 Derece
Ürün kasası : ABS Plastik
Kullanım ömrü : 10 yıl ve üstü
Garanti süresi : 3 Yıl Dec Bilişim Ltd Şti Garantisi.
Diğer Özellikler
Stok Koduk102-02230
MarkaRepel
Stok DurumuGeçici olarak temin edilememektedir.Bilgi için bizi arayın
Garanti (Yıl)2
k102-02230

Kovucudeposu.com içinde yer alan metinler, fotoğraflar, veritabanı ve diğer içeriklerin telif hakları İpon Tekstil Dış Tic.Ltd.Şti firmasına aittir. 
Hiç bir şekilde basılı, elektronik ve ticari bir ortamda kullanılamaz çoğaltılamaz. 
Fikir ve sanat eserleri kanunu ve Türk ceza kanunu uyarınca koruma altındadır.

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.