Repel Fare Haşere Böcek Sıçan Kovucu Savar Cihaz RF 700 M²

Repel Fare Haşere Böcek Sıçan Kovucu Savar Cihaz RF 700 M²
Repel Fare Haşere Böcek Sıçan Kovucu Savar Cihaz RF 700 M²
Repel Fare Haşere Böcek Sıçan Kovucu Savar Cihaz RF 700 M²
Repel Fare Haşere Böcek Sıçan Kovucu Savar Cihaz RF 700 M²
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Haber Ver

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Amerikan Malı Transonic Bug Fare Haşere Kovucu 140m2
249,00 TL
KDV Dahil 219,00 TL
Genel Haşere Kovucu
Fare Haşere Kovucu 700 m2 Etkili
 
 
 
 
Ultrasonik fare kovucu cihaz kullanıldığı ortamda ultrasonic ses yayarak fare ve haşerelerin ortama girmesini, yuvalanmasını ve çoğalmasını engeller.
Ürün ev faresi sorunuana, çatı faresi probleminizin çözümünde , fındık faresi, sıçan, jardon ve keme sorununda son derece etkilidir. Cihaz hedef canlı dışında herhangi bir canlıyı etkilemez.
 
 
Cihazın çalışması için ürünün adaptörünü uygun görülen değerler doğrultusunda 220 - 230V AC prize takmanız ve çalıştırma konum anahtarı ile çalıştırma konumunu belirlemeniz yeterlidir.
 
Ultrasonik haşere kovucu cihazdan maksimum  verim  alabilmeniz için kullanacağınız ortamın merkez noktasına koymanız gerekir. Fare haşere kovucu cihazı buzdolabı, koltuk, vitrin, dolap vs. arkasına koymayınız. Cihazı sürekli çalıştırmaya özen gösteriniz, elektrik sarfiyatı çok düşüktür.
 
Fare kovucu cihaz çıkardığı ultrasonic - sonic ses ile koruma perdesi oluşturarak hedef canlıları ortamdan uzak tutar. Bağışıklığa karşı frekans tarayıcılıdır.
 
Cihaz kullanılmaya başladığı andan itibaren etkisini göstermeye başlayacaktır. Ortamdaki fare haşere popülasyona göre 2-4 hafta içerisinde ortamdan tamamen temizlenecektir. Ultrasonik cihaz frekansı sürekli aralıklı darbelerle tarayarak fare ve haşere sorununuzu etkili şekilde çözecektir.
 
Kullanımı ve Fonksiyonları 
 
Fare haşere kovucu cihaz için belirlenen uygun değerlerdeki güç adaptörü çıkışı, cihazın arka tarafındaki 12V DC girişine takılır. Cihazın arkasında konumlandırılan 3 fonksiyonlu anahtar OFF konumunda iken cihaz kapalı durumdadır.
 
Ultrasonik Sound One
 
Anahtar konumunda 21-27 kHz aralığında frekans taraması yapılır. Bu konumda ses duyulmaması normaldir, duyulabilir ses frekansı üzerindedir.
 
Ultrasonic Sound Two
 
Anahtar konumunda 14-23 kHz aralığında frekans taraması yapılır ve bu ses ultrasonic-sonic ses frekans aralığında kaldığı için ince, düşük güçlü tiz bir ses duyulması normaldir. Aynı zamanda bu tiz ses ile cihazın fonksiyonel kontrolü yapılabilir.
İki fonksiyonda da frekans taraması yapılarak hedef canlının bağışıklık kazanmasının önüne geçilir. Fare kovucu cihazı etkili kullanmanız için bölünmüş alanlarda bir kaç adet kullanmanızı tavsiye ederiz. Ürün geniş alanda etkiye sahip olduğu için endüstriyel ortamlarda güvenle kullanılabilir.
 
Kullanım Alanları : Hastanede fare var çözemiyorum diyorsanız Repel RF 700 tan size uygun cihazdır . Depoda fare kovucu ,ambarda fare var, ofiste fare problemi, evde fare var, tavan arasındaki fare nasıl gider, kafede , lokantada ,retaurantta her türlü fare sorununu çözebilirsiniz.
 
TEKNİK ÖZELLİKLER
 
Teknoloji : Ultrasonik Ses Sistemi
Etki alanı : 700 m2
Bağışıklık : Bağışıklığa karşı frekans tarar, alışkanlık yapmaz.
Çalışma konumu : 24 saat kesintisiz çalışır.
Nitelik : Zehir, losyon, likit içermez. 
Yan etkisi : Hedef canlıyı etkiler .İnsana ve evcil hayvanları etkilemez.
Frekans aralığı : 14-27 KHz
Emisyon açısı :260 Derece
Ürün kasası : ABS Plastik
Kullanım ömrü : 10 yıl ve üstü
Garanti süresi : 3 Yıl Dec Bilişim Ltd Şti Garantisi.
 
Repel RF 700  Genel haşere kovucu, fare kovucu,haşere kovucu ultrasonik cihazdır. Etkisi kanıtlanmış fare kovucu cihaz 3 Yıl garanti ve 10 yıllık çalışma süresi ile ekonomik ve etkilidir.

 

 

 

 

Diğer Özellikler
Stok KoduK102-01120
MarkaBird-x
Stok DurumuGeçici olarak temin edilememektedir.Bilgi için bizi arayın
Garanti (Yıl)2
k102-01120

Kovucudeposu.com içinde yer alan metinler, fotoğraflar, veritabanı ve diğer içeriklerin telif hakları İpon Tekstil Dış Tic.Ltd.Şti firmasına aittir. 
Hiç bir şekilde basılı, elektronik ve ticari bir ortamda kullanılamaz çoğaltılamaz. 
Fikir ve sanat eserleri kanunu ve Türk ceza kanunu uyarınca koruma altındadır.

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.