Repel Pro Evolution Ultrasonik Endüstriyel Kuş Kovucu

Repel Pro Evolution Ultrasonik Endüstriyel Kuş Kovucu
Repel Pro Evolution Ultrasonik Endüstriyel Kuş Kovucu
Repel Pro Evolution Ultrasonik Endüstriyel Kuş Kovucu
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Haber Ver

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Etkili kuş kovucu, karga, martı, güvercin, serçe, kırlangıç gibi kuşları uzaklaştırır. Bird-X Türkiye Distribütörü
4.290,00 TL
KDV Dahil 3.979,00 TL
Yırtıcı kuş sesi çıkararak kuşları çevrenizden uzak tutar
KDV Dahil 826,00 TL

repel kovucu


 
Pro Evolution Endüstriyel Kuş Kovucu

 

Etki Alanı : 5000 m2 

 

Repel PRO EVULUTION Kuş Kovucu 

 

Etkili ultrasonik (İnsan kulağının duyamadığı ses) kuş kovucu cihazdır, 1 kontrol ünitesi 4 adet hoparlörden oluşur, her hoparlörün üstünde 20 metre dahili kablo bulunur her bir hoparlör yaklaşık 1250 m2 etki alanına sahiptir. Özellikle üretim alanlarında kuş pisliğine maruz kalmış kritik üretim hatlarında, son mamül çıkış üretim bandında veya ham madde, yarı mamül veya tam mamül stok alanlarında güvenle kullanabilirsiniz Repel Pro Evolution kuş kovucu sistemde 4 hoparlör olması ana üniteden çıkan ultrasonik sesi bütün alanınıza dağıtmanız için kolaylık sağlar. 

Neden PRO EVOLUTION Kullanmalısınız?  

Kuşlar ekosistemimizin önemli bir parçasıdır,özellikle bulunduğumuz ortamda zararlı böcek kontrolünde çok önemli görev üstlenirler.Kent yaşamında zararlıların daha fazla artmaması için gereklidirler, Kuşları alanımızda uzaklaştırmak istiyorsak bu mutlaka onlara zarar vermeden yapmak zorundayız. Repel Pro Evulotion kuşlara zarar vermeden alanınızdan uzaklaştırır.

repel-evolution-ultrasonik-kuş-kovucu

 

PRO EVOLUTION Açıklama : Pro Evolution 4 hoparlörlü kuş caydırma sistemidir, 10 Yıllık çalışma ve saha testi sonucunda açık alan, yarı açık ve kapalı alanda etkili kuş kovucular üreten Repel ürünleri arasında en çok satan modellerden biridir. Repel Pro Evolution ortamda istenmeyen kuşları korkutmak, sindirmek ve uzaklaştırmak için özel olarak tasarlanmış 16-35 Khz arasında farklı kombinasyonda kompleks ultrasonik sesler çıkarır. Kuş kovucu sistem hedef canlı dahil insan ve diğer evcil hayvanlara zarar vermez sadece hedef canlıyı rahatsız ederek ortamdan uzaklaştırır. Pro Evolution herhangi bir kimyasal madde içermez, likit veya losyon içermez, rahatsız edici sesi ile kuşlar ve yarasalar üzerinde etkilidir. Repel Evolution kuş kovucu 16-35 Khz değişken frekansı ile kuşların bağışıklık kazanmasını önler. 4 Mevsim hava koşullarına dayanıklı insanları rahatsız etmeyen esnek ultrasonik ses teknolojisine sahip olduğu için balkon, teras bina üstü gibi küçük yerleşim alanlarında kullanılabileceği gibi depo, antrepo, fabrika ve üretim alanları gibi büyük ticari faaliyet gösteren işletmelerde de güvenle kullanılabilir. Uzman kadromuz sipariş öncesinde ve sonrasında kurulum bilgi danışmanlığı ile size yardımcı olacaktır. 

Etkili Olduğu Kuş Türleri : Repel Pro Evolution Ultrasonik kuş kovucu yeni nesil teknoloji ile üretildiği için benzer ürünlerden farklı olarak geniş ses tarama aralığına sahiptir. Neredeyse bütün kuşları kapsayan ultrasonik ses teknolojisi vardır. Etkili olduğu kuşları sıralayacak olursak; güvercin, karga, serçe, sığırcık, martı, kırlangıç, şahin, doğan, arı kuşu, üveyik (güvercin türü) saksağan vb. 

Kullanım Alanları : Repel kuş kovucu kullanım olarak son derece opsiyonel tasarlanmıştır, çok küçük alanlarda kullanabileceğiniz gibi, sanayi alanlarında üretim tesislerinde de kullanabilirsiniz. Ürün genel olarak 5000 m2 alana ses taşıyabileceğiniz özellikte üretilmiştir, bu alanları sıralayacak olursak. Yazlık, çiftlik evi, ağıl ve ahırlar, benzin istasyonları, depo ,antrepo , üretim tesisleri, fabrikalar kısacası kuş istilasının olduğu bütün alanlarda kullanılabilir.

UZMAN MÜŞTERİ DESTEĞİ

- Sadece kuş kovucu cihazlar satmıyoruz, aynı zamanda kuş kontrol uzmanıyız. Konu ile ilgili uzman ekibimiz, sizin için mümkün olan en iyi sonuçları almanızı sağlamak , tavsiye vermek veya herhangi bir soruyu cevaplamak için haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti bizim bir numaralı önceliğimizdir.

 

Teknik Özellikler

 

Teknoloji: Kompleks Ultrasonik  Ses Teknolojisi
Etki Alanı: 5000 m²
Bağışıklık: Bağışıklığa karşı frekans tarama özelliği mevcuttur.
Nitelik:  Zehir, losyon, likit içermez.
Çalışma Konumu: 24 Saat kesintisiz çalışır.
Yan Etkisi: Hedef canlı dışında hiçbir canlıya etkisi yoktur. 
Boyutlar : 200 x 300 x 130 mm
Ürün Kasası: Ana Ünite IP65 Kutu, Hoparlörler ABS Plastik
Hoparlör: 4 Adet Hoparlör 
Çalışma Ömrü: 10 Yıl
Garanti Süresi: 10 Yıl 

repel kovucu yerli üretim

Diğer Özellikler
Stok KoduK102-03334
MarkaRepel
Stok DurumuGeçici olarak temin edilememektedir.Bilgi için bizi arayın
Garanti (Yıl)2
K102-03327

İncelediğin Ürünü Satın Alanlar; Ayrıca Bu Ürünleri de İnceledi

Kovucudeposu.com içinde yer alan metinler, fotoğraflar, veritabanı ve diğer içeriklerin telif hakları İpon Tekstil Dış Tic.Ltd.Şti firmasına aittir. 
Hiç bir şekilde basılı, elektronik ve ticari bir ortamda kullanılamaz çoğaltılamaz. 
Fikir ve sanat eserleri kanunu ve Türk ceza kanunu uyarınca koruma altındadır.

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.